Web Yazılım

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Güçlü Bir Web Site

İlter Web Yazılım, güçlü, dinamik ve oldukça kalabalık bir çalışma ortamı! Tasarım ekibimizin büyük bir özenle gerçekleştirdiği güçlü web sitelerini profesyonel yazılım ekibimizle çalışan, fonksiyonel ve aktif alanlara dönüştürmeyi seviyoruz. Web yazılım, tasarıma hayat verilen güçlü bir aşama olarak, maksimum özeni, disiplini ve profesyonelliği gerektiriyor.

  • Renk uyumu bizim için önemlidir!
  • Tüm mobil ekranlarına uyumlu olmasını dikkat ediyoruz!
  • Hızla yüklenen bir site!
WebYazılım

Kodlamayı Seviyoruz !

İlter Web Yazılım, yazılım uygulamalarında hem web tabanlı uygulamalar hem de mobil uygulamalar için güçlü ve performansı yüksek çalışmalar yapar. Ekibimiz size ‘’teoride güçlü’’ bir yazılım sunmaz. SEO uzmanlarımız, tasarımcılarımız ve alanında uzman yazılımcılarımız bir araya gelerek, modern arama motoru gerekliliklerine uygun, gelişmiş ve prestijli bir yazılım arka planı sunar. En trend web yazılım teknolojilerine uygun, kullanıcı deneyimi odaklı çalışabilen, hızlı, fonksiyonel ve hatasız web yazılım hizmetleri ile tanışmaya hazır olun.

WebYazılım

Neler Yapıyoruz?

Tasarımları işleyen parçalara dönüştürerek onları kanlı canlı son kullanıcı karşısına çıkarıyoruz. Kolay yönetilebilen, fonksiyonel, üzerinde değişiklik yapılabilen, dinamik web yazılımları ile her zaman modern olanın peşindeyiz!

Web Tabanlı Uygulamalar: HTTP protokolü aracılığı ile internet bağlantısı kullanılarak erişilebilen her uygulamayı kodluyoruz! Modern, yeni nesil, mümkün olduğunca basit bir kod geçmişi. Performansınızı olumsuz etkileyecek beyaz alanlar, kod kalabalıkları ve işlevselliklerini yitirmiş alanlar yok. Her zaman güçlü ve performans odaklı çalışma biçimi.

 

WebYazılım

Mobil Uygulamalar: Markanızın yalnızca tasarım ve web yazılım alanlarında değil, mobil uygulama alanında da yüzü olmaya geliyoruz! Farklı işletim sistemleri için geliştirmek ve yayınlamak istediğiniz mobil aplikasyonları bizimle paylaşın. Bize bu aplikasyonların hikayesini anlatın, size mükemmel çalışan kusursuz araçlar sunalım!

Bayi Yönetim Sistemleri: Yazılım B2C’den ibaret değil! Deneyimli uzmanlarımız B2B yazılıma ihtiyaç duyduğunuz her anda fonksiyonel ve mükemmel çalışan sistemleri yaratır. Bu yaratım süreci firmanızın sektörel ihtiyaçları, bayi sayısı, kontrol altında tutmak istediği değişkenlere bağlı olarak şekillendirilir. Sizlerle yaptığımız toplantılar sonucunda ihtiyaç duyduğunuz tüm fonksiyonları dinler, size baştan aşağı tarafımızca kodlanan özgün bir yönetim sistemi sunarız.

Web Site Yönetim Panelleri: İyi bir web yazılım hizmeti, sizi durmadan desteğe muhtaç bırakmaz! Bizler, İlter Web Yazılım olarak, web site yönetim panelleri yazılımı hizmetleri ile, web sitenizi kolayca yönetebileceğiniz kullanıcı odaklı, basit arayüzlü ve fonksiyonel alanlar yaratıyoruz. Yönetim panelleri, site içeriklerini girebileceğiniz ya da güncelleyebileceğiniz, site görünümünü kontrol edebileceğiniz çok sayıda alandan oluşur ve mükemmel çalışır. Bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Sektörel Servis Yönetim Sistemleri: İşinizi yavaşlatan yönetim süreçlerini bir kenara bırakın. Tek noktadan servis yönetimini uçtan uca kontrol edebileceğiniz gelişmiş yazılımları firmanıza özel olarak tasarlayıp kodlayalım! Nasıl bir yönetime ihtiyacınız var? Ne tür ürünler pazarlıyor, ne tür birimler yönetmek istiyorsunuz? Sizi ofisimizde ağırlayalım! Tüm ihtiyaçlarınızı belirledikten sonra güçlü bir yönetim sistemi kodlayalım!

WebYazılım

CMS / Blog / E-Ticaret Siteleri: E-ticaret sitenizi dönüşüm odaklı kodluyoruz! İyi bir e-ticaret sitesi sahibi olmak için, öncelikle İlter Web Yazılım ekibinin harikalar yaratmasını bekleyin. Tasarım ekibinin bize yönlendirdiği güçlü görünümleri çalışan bir web sitesine dönüştürecek kodlar ellerimizin arasında! E-ticaret sitelerinin performans odaklı, güçlü ve hızlı çalışmasının satın alma davranışlarını ne kadar çok etkilediğini iyi biliyoruz. Profesyonel ve deneyimli İlter Web Yazılım ekibine güvenmenin tam zamanı!

Neden İlter Web Yazılım?

Heyecanlı ekibimiz bu soruyu çok seviyor! Web yazılım, sistem yazılımı ve panel yazılımı hizmetlerinde neden İlter Web Yazılım? Gelin keşfedelim.

Hızlı çalışırız: Söz verdiğimiz tarihte teslim sağlamak bizim için önemli. Fakat size mümkün olduğunca yakın bir tarihi sunmayı da önemsiyoruz. Projenizin uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz, sizin için önemli bir girişim olduğunun farkındayız. Sizinle görüşmeye başladığımız günden itibaren tüm gücümüzle üzerinde çalışacağız!

Modern kodlarız: Tüm dünyada kullanılan en gelişmiş ve modern kodlama trendlerine uygun kodlarız. Bu sayede kullanımı, yönetimi kolay web siteleri, mobil uygulamalar, bayi yönetim sistemleri ve paneller ortaya çıkar. Sizi içinden çıkılamayacak işlerin insafına bırakmaya niyetimiz yok! Her zaman modern olanı kovalamamızın ise bir sebebi var: Pazarda sizi öncü kılmak!

Deneyimli kodlarız: Her marka ve her proje, kendine has hikayesi, hedef kitlesi ve gereklilikleri ile baştan aşağı ele alınması gereken bir dünyadır. Fakat gerçek deneyimi olan ekipler bu kitleleri anlamak, marka hikayesini kavramak ve kodlamayı mükemmele yakın gerçekleştirmek konusunda harika bir performans gösterirler. Deneyimli ekibimiz, kodlama sürecinde güçlü işler çıkarır.

Test ederiz: Mükemmele ulaşmadan teslim etmeyiz! İlter Web Yazılım ekibi, oluşturduğu kodlanmış dokümanları ve web sitenizi mükemmel hale getirmeden asla size teslim etmez. Gerçek profesyonellerle çalıştığınızda ortaya çıkan ‘’sürpriz’’ problemlerle uğraşmak zorunda kalmaz ve sitenizi, sisteminizi ya da panelinizi ‘’anahtar teslim’’ kullanmaya başlarsınız.

Tanışırız: Her kodlama süreci, sizinle tanışmamız ve hazırda olan ya da İlter Web Yazılım ekibi tarafından tasarlanan görünümler ile ilgili görüşlerimizi paylaşmamız ile başlar. Bu sayede karşılıklı iletişimin sağlayabileceği tüm faydaları kullanırız. Web siteniz ya da kodlatmak istediğiniz platformla ilgili ne gibi planlarınız var? Keşfederiz! Neleri var kılmak, neleri işlevsiz bırakmak istiyorsunuz? Not alırız! Ne gibi işlevsel alanlara ihtiyacınız var? Yaratırız! İlter Web Yazılım ekibi, markanızın yeniden inşa sürecinde size destek olacak güçlü bir çalışma disiplinine sahiptir. Sizleri bir adım ileri götürecek tüm panel, web sitesi ve yönetim sistemlerini kusursuz şekilde oluşturmayı ve size sunmayı seviyoruz.

Aklınıza takılan sorular için 0850 840 85 20'ten arayarak veya 0531 085 30 84 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak İlter web tasarım firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

Ortaş Cam Balkon

Halil Öntürk

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Demirel Tasarım

Fuat Eroğul

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki İlter web tasarım ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Zeg Mimarlık

Adnan Karahan

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Suzico Bisiklet

Burak Pir

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

Elzuhur Grup

Kamil Özgün

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Zafer Metal

Mustafa Altun

Sıkça Sorulan Sorular

Web Yazılım ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

İlter Web Tasarım Ajansı olarak bizler, rakiplerimizden iki güçlü özelliğimizle ayrılıyoruz: Her zaman güncel olmanın sağladığı değer ve heyecanlı olmanın yaratıcılığı. 10 yılı aşkın süredir sektörde olmamız bize heyecanımızdan hiçbir şey kaybettirmedi. Dijitalleşme sürecine giren bir markanın her geçen gün daha çok yükseldiği grafiklerini üretmek, halen bizim için büyük bir tutku. Bu yüzden markanızla tanışmayı, onun hikayesini sizden dinlemeyi ve hedefleri adım adım belirleyip gerçekleştirmeyi önemsiyoruz. İlter Web Tasarım Ajansı, her zaman daha iyisine ulaşma gayesi ile çalışarak üretmeye devam ediyor.
Deneyimli ekibimizle daha fazlasına ulaşma yolunda büyümeye devam ediyoruz. Markalar için kişiselleştirerek sunduğumuz hizmetler, sizin için en iyisini ortaya çıkarmamız anlamına geliyor. Hedef kitlenizi analiz ediyor, sektördeki rakiplerinizi detaylıca inceliyor ve sizi birkaç adım öne atacak güçlü stratejiler üretiyoruz. Web tasarımdan SEO’ya, web yazılım hizmetlerinden fotoğraf ve video çekimine kadar yaptığımız her çalışmada tüm bu adımları kat etmek bizim için önemli. Gelin, ofisimizde görüşelim! Sizlere bir kahve ikram etmek ve markanızı yakından tanımak istiyoruz.

Web site yönetim panellerinden CMS / Blog ve E-ticaret sitelerine, bayi yönetim sistemlerinden mobil uygulamalara, web tabanlı uygulamalardan sektörel servis yönetim panellerine kadar çok sayıda ihtiyacınız için profesyonel ve güçlü yazılımlar üretiyoruz. Sektör fark etmeksizin alanında profesyonellerle ürettiğimiz çalışmalar, modern yazılım trendleri takip edilerek tamamlanıyor.

Elbette! İlter Web Tasarım Ajansı olarak yaptığımız her web yazılım işinin arkasındayız! Kodlama süreçlerinde bir problem olduğunu mu düşünüyorsunuz? Bizimle iletişime geçmekten asla kaçınmayın! Uzman ekibimiz problemi hızlı şekilde işleme alır, çözer ve fonksiyonelliği sitenize yeniden kazandırır. Yazılım destek hizmetlerimiz sitenize eklemek istediğiniz ya da sitenizden çıkarmak istediğiniz alanlar için de geçerlidir.

İlter Web Tasarım Ajansı, uzmanlardan oluşan bir tasarım ekibine sahip. Dolayısıyla evet, eğer dilerseniz tasarım sürecini de yazılımla birlikte kendi bünyemizde tamamlayabiliriz. Üstelik departmanlarımız birbiri ile etkileşim halinde süreci yöneteceğinden çok daha hızlı, verimli ve hatasız sonuçlar ortaya çıkarmak mümkün hale gelir.

Elbette. Yetkin yazılım ekibimiz ile portal web sitelerini maksimum verim, hız ve SEO uyumluluk ilkelerine bağlı olarak kodluyoruz. Tasarımlarınıza sadık kalıyor, güçlü ve fonksiyonel yaşam alanlarını markalarınız için üretiyoruz. İhtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

İlter Web Tasarım, web yazılım süreçlerinde farklı alanlardaki uzmanları ile bütüncül çalışmalar sunar. Web tasarım hizmetlerimiz sitenizin performansını güçlendirecek şekilde, profesyonel ve hızlı şekilde oluşturulur. Yazılım ve kodlama bakımından arama motorlarının bir web sitesinden tüm beklentilerini biliyor, buna göre çalışıyoruz. Bu doğrultuda size sunacağımız hizmetlerin sitenizin genel sağlığı bakımından çok daha güçlü sonuçlar anlamına geldiğinden eminiz.

Bize projenizin gerekliliklerini ve aciliyet düzeyini bildirin. İlter Web Tasarım Ajansı gerektiğinde ‘’roket’’ butonuna basmaktan kaçınmaz. Teslim ettiğimiz her işte kaliteyi maksimum seviyede tutularak en hızlı şekilde çalışırız. Söz verdiğimiz tarihte işi mutlaka teslim ederiz ve disiplinli bir çalışma süreci yönetiriz.

Uzman web yazılımcılar, yazılım mühendisleri işin temelini oluşturuyor. Fakat diğer tüm gereklilikleri de sağladığımızdan emin olmak için ekipler arasında iletişimin gücüne inanıyoruz. Yazılım ekibimiz, tasarım ve SEO ekibimizle sürekli iletişim halinde kalarak süreci yönetiyor.

Elbette. SEO uyumlu bir web sitenin yüksek performans skoruna sahip olması gerektiğini biliyor, Pagespeed metriklerinin en iyi sonuçları çıkarmasını sağlayacak sade bir kod dili üretiyoruz. Bu sayede optimizasyon çalışmalarınız sırasında ekstra olarak kod uyarıları ile karşılaşmıyorsunuz. Bu da çok daha yüksek oranlı bir kullanıcı deneyimi (UX) skoru demek.

Elbette. Farklı sektörlerden farklı yazılım ihtiyaçları doğrultusunda destek talep eden çok sayıda müşterimize profesyonel destek sunmayı önemsiyoruz. Bunların arasında muhasebe sektörü de var. Bize çalışma süreçlerinizi ve ihtiyaçlarınızı anlatmanız yeterli. Buna en uygun projeyi kodluyor olacağız.

İlter Web Tasarım olarak sizlere sunduğumuz yazılım hizmetlerinin fiyatları, hizmet kapsamına göre değişiklik göstermektedir. İhtiyaç duyduğunuz projenin sayfa sayısı, sayfalar içerisindeki fonksiyonlar, kodlanması gereken alanlar ve benzeri faktörlere göre size özel bir teklif oluşturmamıza izin verin. Merkez ofisimizde görüşmek için can atıyoruz!

Evet, uzmanlarımız mobil uygulama projeleriniz için de profesyonel yazılımlar üretir. Kullanıcı deneyimini (UX) maksimize edecek, profesyonel, fonksiyonel ve güçlü yazılımlar onay sürecinden sonra yayına alınır.