Müşteri Yorumları

Anasayfa - Kurumsal

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak İlter web tasarım firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

Ortaş Cam Balkon

Halil Öntürk

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Demirel Tasarım

Fuat Eroğul

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki İlter web tasarım ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Zeg Mimarlık

Adnan Karahan

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Suzico Bisiklet

Burak Pir

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

Elzuhur Grup

Kamil Özgün

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Zafer Metal

Mustafa Altun