Fotoğraf ve Video Çekimi

Anasayfa - Hizmetler

İyi görünüyor!
Lütfen isminizi giriniz.
İyi görünüyor!
Lütfen telefon numaranızı giriniz.

Bize hayallerinizi anlatın!

Basılı ve dijital materyalleriniz için markanızın profesyonelliğini yansıtacak fotoğraf ve video çekimlerini tercih edin. İlter Web Tasarım, alanında uzman fotoğrafçılar ve pazarlama kurgusu hakkında deneyim sahibi uzmanlarla fotoğraf ve video çekim hizmetleri sağlıyor. Bu içerikleri dilerseniz web sitenizde, dilerseniz sosyal medya platformlarında ya da basılı reklamcılık araçlarında kullanabilirsiniz. Bize hayallerinizi anlatın!

FotoğrafveVideoÇekimi

Fotoğraf & Video Çekiminde Neden Profesyonel Hizmet?

Daha fazlasını keşfetmeye hazır mısınız? İlter Web Tasarım olarak bizler, danışmanlık sunduğumuz markaların tasarımdan yazılıma, sosyal medya platformlarından kartvizitlerine kadar güçlü bir marka profiline sahip olmalarını önemsiyoruz. Bu doğrultuda, tek bir güçlü ekipten çıkan sektörel hizmetleri profesyonel olarak sunuyoruz.

İlter Sosyal Medya Danışmanlık ekibi tarafından yönetilen sosyal medya hesaplarınızda, yine ajansımızın güvencesi ile çekilen profesyonel fotoğraf ve videolar yayınlanır. Kreatif ekibin güçlü beyin fırtınası çalışmaları sonucunda oluşturduğu pazarlama önerileri, bu sayede bütüncül bir yaklaşımla hayata geçirilir.
Alacağınız profesyonel fotoğraf & video çekim hizmetleri ile aşağıdaki avantajlardan yararlanırsınız:

  • Ürün ya da markanızı öne çıkaracak kompozisyonlar yaratmak mümkün olur.
  • Farklı platformlarda kullanılmak üzere boyutlandırılan, yüksek çözünürlüğe sahip, kaliteli multimedya içeriklerine sahip olursunuz.
  • Pazarlama süreçlerinde ihtiyaç duyduğunuz görseller herhangi bir aksama olmadan, İlter ekibi tarafından zamanında hazır olur.
  • Ekip içerisindeki haberleşme çerçevesinde hazır olunan ve ilgili alanlarda paylaşılan görseller, sizin müdahalenizi gerektirmeyen, otomatize edilmiş bir dijital pazarlama rutini yaratır.
FotoğrafveVideoÇekimi

Tanıtım Filmlerini Ekibimize Bırakın!

Markanızın hizmet ya da ürünlerini tanıtacak, marka tanınırlığınızı arttıracak ve belirli özel günlerde itibar yönetimi sağlayacak tanıtım filmlerine mi ihtiyacınız var? Pazarlama algısı güçlü, teknik becerileri yüksek ekibimiz bu işi halleder! Profesyonel video ve fotoğraf çekim hizmetleri ile grafik tasarımcılarımızın alanında uzman çalışmalarını birleştirerek kusursuz işler çıkarırız. Marka profilinizi güçlü, kendinden emin ve prestijli gösteren profesyonel tanıtım filmleri için ekibimizle iletişime geçin!

FotoğrafveVideoÇekimi

Bizimle Profesyonel Ürün & Hizmet Fotoğrafçılığı

Ekibimiz, sektörel fotoğraf ve video çekim hizmetlerinde tüm gereklilikleri yerine getiren profesyonel yöntemleri kullanır. İşte sunduğumuz hizmetlerden bazıları:

 E-ticaret siteleri için özel fotoğraf çekimleri: E-ticaret sitelerinde paylaşılmak üzere ürünü etkileyici, özenli, yeni fakat gerçekçi gösteren fotoğrafları uzmanlarımız çeker.

Tam donanımlı stüdyo seti: Çekimlerin gerçekleşebileceği donanımlı stüdyolarda tanıtım filmleriniz için gerekli kareler çekilir.

Ürün video çekimleri: Hem e-ticaret sitelerinde kullanmak hem kendi web sitenizde paylaşmak hem de çeşitli sosyal medya platformlarında bulundurmak için ürünleri tanıtan kısa ve açıklayıcı videolar çekilir.

Röportaj çekimleri: Markanızın temsilcisini prestijinizi pekiştirecek şekilde tanıtan röportaj videoları çekilir.

FotoğrafveVideoÇekimi

Kitle Hedefleme Mantığı ile Pazarlama Odaklı Çekimler

İlter Profesyonel Fotoğraf & Video Çekim hizmetleri, çekim başlamadan önce kitle hedefleme stratejileri doğrultusunda detaylı bir analiz gerçekleştirir. Hedef kitlenizin ilgisini çekecek, dönüşüm ve dikkat çekme odaklı içerikler farklı platformlarda paylaşılmak üzere hazırlanır.

Sosyal medya için profesyonel fotoğraf & video çekimi: Twitter, Instagram, Facebook ve diğer sosyal medya platformları için tema ve boyutları bakımından paylaşılmaya hazır pazarlama amaçlı çekimler profesyoneller tarafından gerçekleştirilir.

Reklam filmleri, tanıtımlar ve özel günler için fotoğraf & video çekimi: Çalışma alanınızı ziyaret ediyor, talep ettiğiniz temaya uygun reklam filmleri için en gelişmiş cihazlarımızla fotoğraf ve video çekimi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerinizin profesyonel tanıtımları için sizin belirlediğiniz senaryo ve stile sahip kurgularla kusursuz şekilde çekim gerçekleştikten sonra, ekibimiz montaja oturuyor.

Yaratıcı kompozisyon oluşturma: Reklamcılık alanında deneyimli profesyonel fotoğrafçılarımız, özel kompozisyonlar yaratarak doğru kadrajı yakalar ve bunu sunar. Hem fotoğraf hem de video çekimlerinde en ilgi çekici, göz alıcı ve özgün görünümü yakalamak için profesyonellerle çalışmanız gerekir. Daha fazlasını öğrenmeye mi ihtiyacınız var? Harika!

Alanında uzman fotoğrafçılarımız, yüksek teknolojiye sahip modern cihazlarımız ve tüm bu süreç içerisinde size ekstra destek sağlayarak müşteri hizmetleri ekibimizle ilgili daha fazlasını öğrenin! 

Aklınıza takılan sorular için 0850 840 85 20'ten arayarak veya 0531 085 30 84 WhatsApp Destek Hattı üzerinden bizlerle iletişime geçebilisiniz.

İletişim

Yorumlar

Müşteri Yorumları

Yorum ve görüşleriniz bizler için oldukça önemlidir!

Tüm Yorumlar

"Ortaş Cam Balkon Sistemleri olarak İlter web tasarım firmasına İzmir'de başka bir firma referansı ile ulaştık. Web sitemiz tam istediğimiz özelliklerle oluşturularak bize teslim edildi."

Ortaş Cam Balkon

Halil Öntürk

"Firma olarak beklenenin çok üzerinde bir geri dönüş aldık. Mükemmel ötesinde bir web tasarımının yanında kaliteli bir Ads hizmeti aldık. Bu güzel ilgi ve sağlam destekleriniz için teşekkürler."

Demirel Tasarım

Fuat Eroğul

"Daha yoğun müşteri kitlelerine ulaşmamda emeğiniz çok büyük iyiki İlter web tasarım ile yolumuz kesişmiş tasarlamış olduğunuz web sitemiz ile bir tıkla müşterilerimle iletişime geçebiliyorum."

Zeg Mimarlık

Adnan Karahan

"Kaliteli, kurumsal ve güzel bir vizyona sahip bir işyeri. Sizinle çalıştığım için çok mutluyum. Emanet ettiğim işten dolayı gözüm arkada kalmadı. Suzico Bisiklet olarak sizlere teşekkür ederiz."

Suzico Bisiklet

Burak Pir

"Bu kadar hızlı ve bu kadar profesyonel bir iş alacağımı hayal etmemiştim. Yaptığınız Web tasarım çok güzel bir şekilde işime etki etmeye başladı. Elinize emeğinize sağlık."

Elzuhur Grup

Kamil Özgün

"Web sitemin mobil arayüz ve uygulamasında göstermiş olduğunuz hassasiyetli çalışmanıza çok teşekkür ederim. Fiyatınız uygun ve profesyonel işler çıkartıyorsunuz."

Zafer Metal

Mustafa Altun

Sıkça Sorulan Sorular

Fotoğraf ve Video Çekimi ile ilgili merak edilen ve sıkça sorulan soruları sizler için yanıtladık!

Markanızın neye ihtiyacı varsa! 2010 yılından bu yana dijital pazarlama, grafik tasarım ve SEO alanında hizmet sağlayan İlter Web Tasarım, projenizin çekimleri için gerekli tüm ekipmanlara sahip. Profesyonel stüdyolarda yüksek çözünürlüğe sahip ve farklı fotoğrafçılık teknikleri kullanılarak çekilen fotoğraf ve videolar, dijital dünyadaki görünümünüzü güçlendirecek. Bizimle iletişime geçin ve süreci birlikte planlayalım.

Elbette! Özellikle Facebook, Instagram ve Twitter adreslerinizde paylaşılmak üzere gerekli boyutları sağlayan ve maksimum görsel kalitesine sahip olan çekimlerimiz sayesinde, sosyal medya reklamlarından maksimum verimi alacaksınız. Kreatif grafik tasarım ekibimizle birlikte çalışan fotoğraf ve video çekim ekibimiz, dilerseniz görsellerin etkileyici reklam kampanyaları ile bir araya getirildiği çalışmalar üretebilirler. Bu sayede maksimum verimi elde ettiğiniz reklam kampanyaları elde edersiniz.

Elbette! Yerel ve ulusal düzeyde hizmet veren işletmeleriniz için profesyonel ekipmanlarımızı kullanarak kreatif ekibin oluşturacağı senaryo çerçevesinde modern tanıtım filmleri çekiyoruz. Tanıtım filminin planlama sürecinde ilgili filmi kullanacağınız platform, hedef kitleniz, oluşturmak istediğiniz marka intibasını detaylı olarak görüşüyoruz. Ortaya çıkacak işin kurumsal kimliğinizi niteleyecek profesyonellikte olması bizim için çok değerli!

Profesyonel, alanında uzman ve eğitimli fotoğrafçılarımız! Üstelik bu işte yalnız değiller. Kompozisyon oluşturma ve pazarlama amaçlı çekim yapma aşamalarında dijital pazarlama uzmanlarımız ve kreatif ekibimiz fotoğrafçılarımızla birlikte çalışır. Başarı odaklı kareler yakalayarak markanızı geniş kitlelere tanıtırız.

Kurumsal ihtiyaçlarınızı kurumsal ve profesyonel çalışan bir ajans ile partnerlik halinde giderin! İlter Web Tasarım Ajansı, yüksek iş ahlakı ve her zaman uzmanlarla çalışma ilkesi doğrultusunda güçlü, dakik ve kitle hedefleme odaklı işler çıkarır. Fotoğraf ve video çekimleriniz için yalnızca uzmanlarla çalışın ve multimedya içeriklerinin kitlenizi harekete geçirme konusundaki gücünü yeniden yaratın.

Elbette! Kurumsal özel günlerinizde sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak ve marka kimliğinizi güçlendirmek adına etkinlik çekimlerine ihtiyacınız varsa, İlter Web Tasarım Ajansı ekibi ile iletişime geçmeniz yeterli. Sizin için güçlü kadromuzla orada olacak ve özel gününüzü sizinle paylaşacağız. Üstelik güçlü çekimlerle!