Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği

2 Ocak 1985 yıllında İstanbul’da kurulan Türkiye Ayakkabı Sanayiciler Derneği ayakkabı sanayisini kendilerine meslek edinmiş ve bu sektöre bilgi, yetenek ve tecrübeleriyle değer katmış sektör mensuplarını çatısı altında toplayarak bu sanayi kolunun teknik, ekonomik olarak gelişmesini sağlamak ve mesleki tüm ihtiyaçlarının giderilmesinde yardımcı olmaya çalışan bir kuruluştur. Kurulduğu ilk günden bu yana faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Türkiye Ayakkabı Sanayicileri Derneği, yönetim kurulu başkanını ve yönetim kurulunu kendi üyeleri arasında belirlemektedir.

SİBESO - Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkarlar Odası

Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası 1961 yılında Sanatkârlar Derneği olarak kurulmuştur. 1966 yılında Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Derneğine dönüştürülmüş olan Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası kamu kurumu niteliğinde tüzel kişiliğe sahip bir meslek kuruluşudur. Silivri Birleşik Esnaf ve Sanatkârlar Odası 1964 yılında çıkartılmış olan 507 sayılı esnaf ve sanatkârlar meslek kuruluşları kanununa tabi olarak hizmetini sürdürmüş olup 1983 yılına kadar dernek statüsünde hizmetine devam etmiştir. 1983 yılında dernekler odalar statüsüne dönüştürülmüş Esnaf ve Sanatkârlar meslek kuruluşları Sanayi ve Ticaret Bakanlığına bağlı olarak 2005 yılına kadar 507 sayılı kanuna göre idare edilmiştir.

 

 • Projeye Git http://sibeso.org.tr
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Dernek
 • Yapım Yılı 01.10.2017

Cloud Backo

Piyasadaki en iyi bulut tabanlı yedekleme çözümleri CloudBacko. Amazon bulut yedeklemesi veya Google yedeklemesi olsun veya bir FTP yedekleme hizmetine ihtiyacınız varsa, CloudBacko tüm bulut yedekleme ihtiyaçlarınıza hızlı, güvenilir ve güvenli çözümler sunar!

Pierreloti Kahvehanesi

Pierre Loti Tepesi, İstanbul’un en ünlü tepelerinden biridir. Tepe, ismini 1850 – 1923 yılları arasında ülkemizde yaşamış olan Türkiye aşığı Fransız şair Pierre Loti’den almaktadır. Burada yaşadığı süreçte bu tepeyi çok sevmesi ve ziyaret etmesi nedeniyle ismi tepeye verilmiştir. Pierre Loti kahvehanesiyle ünlüdür. Adını ünlü Fransız yazar Pierre Loti’den alan tepede bulunan bu kahveye Eyüp Sultan’dan yaklaşık 20 dakikalık yürüme ile ulaşılabilir. Bu yürüyüş yolu üstünde işlemeli ve tarihi mezar taşları görülebilir. Bu taşlardan en ilgi çekicileri Osmanlı cellâtlarına ait olanlarıdır. 19. yüzyıl mobilyaları ile dekore edilmiş olan bu mekanda çalışanlar da dönem kıyafetleri ile hizmet vermektedir. Yazarın, aşık olduğu evli kadını görmek için sık sık bu kahveye geldiği söylenmektedir. Pierre Loti kahvehanesinde yer bulmak oldukça zordur.

Dom Batiment

Fransa'da faaliyet gösteren iç ve dış mimarlık firması.

 • Projeye Git http://www.dombat.fr
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü İnşaat - Yapı
 • Yapım Yılı 03.05.2015

Arassan Group

Şirketimiz 2000 yılında Arassan Group adı altında kurulmuştur. Sektöre girdiğimiz ilk yıllardaki amacımız yurt dışındaki müşterilerimize ürün tedarik edip ihtiyaçlarını Türkiye'den karşılamaktı. Asfalat Plenti, Beton Santralleri ve bir çok makine alanında faaliyet gösterdik. Kurmuş olduğumuz şirketin büyük başarılar sağlamasındaki sırrı dürüstlük ve güvendir. Şirketimizin ana prensibi sektörümüzde ve firmamızda ne olursa olsun dürüstlük ve kalitemizden hiç taviz vermemektir. Güvenli ve kaliteli ürün anlayışıda bu doğrultuda süregelmiştir.

Güney Teknik Servis

2000 yılında geniş bir uzman ekiple kurulan Güney Teknik Servis uzun yıllardır, beyaz eşya servisi, televizyon servisi, kombi servisi, ve klima servisi hizmeti vermektedir. Güney Teknik Servis olarak bizler uzun yıllardır istanbulda Avrupa Yakasının her semt ve bölge mahallelere Beyaz Eşya, Televizyon, Kombi, Klima Teknik Servis, bakım hizmetleri veriyoruz. Hizmetlerimiz kapsamında beyaz eşya, televizyon, kombi & klima tamir bakım hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız ve işçiliğimizin şeffaflığı bizi tercih edilen firmalar arasına almaktadır. İnternet sitemizde sizlere yaptığımız faaliyetleri anlatmanın yanında teknik servisini verdiğimiz alanlarda ve markalarda kullanım kılavuzları ve olası arızalarla ilgili bilgi vereceğiz…

Ediz Böcek İlaçlama

Ediz Böcek İlaçlama Firmamız 18 yılı aşkın iş tecrübesi ile birlikte başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye'nin Her Bölgesine hizmet ve servis sağlayacak kapasiteye gelmiştir. Firmamız kurulduğu günden bu yana eğitime ve teknolojiye sürekli yatırım yaparak kendini geliştirme amacında olmuştur. Firmamız halk sağlığı alanında ilaçlama ve haşere kontrol hizmetlerini Dünya Sağlık Örgütünün standartlarına uygun olarak yapmaktadır. Kullandığımız tüm ekipman ve ilaçlar ruhsatlı olmakla birlikte, sağlık bakanlığı ve gerekli il sağlık müdürlüklerinden periyodik olarak kontrol edilmektedir.

Haksan Concrete Plants

Türkiye'de ürettiği beton santrallerini yurt dışında bir çok ülkeye ihrac eden kurumsal firma.

Dent İskenderun

Dent İskenderun Bünyesinde Oral Diagnoz, Ortodonti, Pedodonti, Endodonti, Protez, İmplant, Diş Beyazlatma (bleaching), PRF ve Estetik Diş Hekimliği’ni bulunduran kliniğimiz deneyimli personeli ile güler yüzlü hizmet anlayışını benimseyip, hasta memnuniyetini amaç edinmektedir.

Vesna Ev Tekstil

1992 yılında yüzde yüz Türk markası olan Vesna, İstanbul Laleli de hizmet vermektedir. Özellikle dokunma duyunuzu harekete geçiren, arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınızı cevaplayan ürünleriyle sevilen ve tercih edilen bir marka oldu.

Fuba Dekorasyon

Firmamız Fuba dekorasyon 2005’ten bu yana kişiye özel mimari tasarım ve ürünleri ile siz müşterilerimize, kalite öncelikli hizmet sunmaktadır. Uzman kadrosuyla beraber modern, klasik, avangart, ayrıca ofis mobilyaları ’da dahil tadilat ve restorasyon işleriyle de hizmet vermekteyiz. Müşterilerimizin yaşam ve ofis alanları ''ONLARIN HAYAT KAYNAGIDIR'' felsefesi ile en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.

Bulut Ekran

Bulut ekran tüm lokasyonlardaki ekranlarınızı tek noktadan yönetme imkanı sunan bulut teknolojisidir. ekranlarınızın tasarımlarını ve içeriklerini bulutekran.com web sitemiz üzerinden şifreniz ile gerçekleştirirsiniz. yaptığınız değişiklikler oynatıcı cihazlarımızca otomatik olarak indirilir, internet kesilse bile yaptığınız ayarlar ile ekranlarınız çalışmaya devam ederi. Lokasyonlarınız da TV veya Monitör kullanabilir, uzaktan ekranlarınızda ne gösterildiğini takip edebilir, ekranlarınızı kapatıp açabilirsiniz.

El Zuhur

Ülkemizde başlatılan dış ticaret atılımlarında öncü rol oynamak uzman şirketi olarak dış ticaret etkinliklerini örgütlemek amacıyla 1985 yılında kurulmuştur. Günümüzde Türkiye'nin önde gelen birçok özel ve devlet sanayi kuruluşunun ihracatını ve bu kuruluşların hammadde gereksinimlerinin bir bölümünün ithalatını gerçekleştirmektedir. Ayrıca dış ülkelerden üçüncü ülkelere yüksek tonajlı ticaret yapmaktadır.

 • Projeye Git http://www.elzuhur.com
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Dış Ticaret
 • Yapım Yılı 09.10.2016

Gürdamar Çocuk İç Giyim

Gürdamar, 2000 yılında halkalı'da kurulan çocuklara özel iç çamaşırları (atlet, külot, zıbın vb.) üreten kurumsal tesktil firması. Gelişen ve değişen dünyada gürdamar iç giyim, gerekli büyümeyi sağlamış 2010 yılında ilk şubesinin yakınlarında 2. şubesini açmıştır. Erkek ve kız çocuğu için birbirinden renkli iç çamaşırları Gürdamar çocuk koleksiyonunda yer alan çocuk çamaşırları, rengârenk ve eğlenceli tasarımları ile çocukları eğlendiriyor. Atlet ve külottan oluşan iç çamaşırı takımları, kaliteli materyalleri ve yün oranı sayesinde, hem hava geçiriyor hem de yumuşacık giyim konforu sağlıyorlar.

Partner Otomat

Kurumsal Kiralama & Organizasyon Kurumsal Partner Vending 2006 yılında oyuncak otomatlarının işletmeciği ile sektöre girmiş olup zaman içerisinde mevcut işletmelerden gelen talepler doğrultusunda otomat cihazlarının çeşitliliğini arttırmış ve arttırmaya devam etmektedir. Çalıştığı İşletmelerin ihtiyaç duyabileceği bütün otomatları bünyesinde bulundurup onların otomat ihtiyaçları konusunda tek yerden hizmet almasını hedef haline getirmiştir.

Ucuz Formalar

Forma Dünyası İstanbul Eminönü semtinde Kurulmuş olan Forma İmalatçısıdır. Stoğunda Binlerce Ürün ve Renk Seçeneği Bulundurur. Beğendiğiniz Formaları Üzerine İstediğiniz Baskıları Yaparak Sizlere Ulaştırır. En Uygun Fiyat ilkesiyle, Siz Değerli Müşterilerimizin ihtiyaçlarına Cevap Vermektedir.

Mrm Grup

Türkiye - Cezayir arası düzenli olarak Tekstil, Makina, Ağır Sanayi, Otomobil Yedek Parçaları, Yapı-İnşaat Ürünleri, Mobilya ve Beyaz Eşya, Kimyasal Madde, Medikal-İlaç, Gıda Ürünleri, Demir-Çelik ürün ve ekipmanların İthalat - İhracat işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Tem - Pak

TEM-PAK özellikle kurumsal firmalara sunduğu temizlik hizmet paketleri doğrultusunda kurumların tüm beklentilerini yerine getirmek için yoğun bir şekilde çalışmakta, eğitim verdiğimiz personellerimiz ile sizlere kaliteli temizlik hizmetleri sunmak en büyük amacımız. Kaliteli temizlik malzemeleri ve ekipmanları kullanarak sektörde fark yaratma amacıyla yeşil temizlik ürünlerini, faaliyette bulunduğumuz yerlerde kullanmaktayız…

 • Projeye Git http://www.tem-pak.com
 • Kategorisi Web Tasarım
 • Firma Sektörü Temizlik
 • Yapım Yılı 17.05.2016

Ares Böcek İlaçlama

Sağlık bakanlığından onaylı ilaçlarımız ve ruhsatlarımız ile pire ilaçlama konusunda tek seferde pireleri bitirme garantisi veriyoruz. Unutmayın, pire ilaçlama ve diğer haşere ilaçlama uygulamalarımızda kesin çözüm, garanti ve uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Sahibinden Tez

Bilim Akademi Eğitim; Hedef kariyer bilişim ile birlikte çalışmakatadır.. Kurumumuzun profesyonel desteği ve güvencesi, kayıt olduğunuz andan itibaren başlar ve mezuniyet gerçekleşene kadar devam eder. Çok Yoğunum, zaman yok, bilgisayarda yazmak çok zaman alıyor, formatlama çok zaman alıyor, kılavuz yazım kuralları çok fazla, İstatistik analizlerinden destek lazım, SPSS vb. programlarını bilmiyorum, kısa zamanda çalışmamı tamamlamam gerekiyor, sunum hazırlamam gerekiyor, tekrar dönem uzatmamalıyım diyenler için önemli bir fırsat.

Erikmen Mobilya

Erikmen Mobilya & Dekorasyon olarak mobilya sektöründe uzun yıllardır hizmet veren kaliteli ürünleri daima uygun fiyat garantisi ile siz tüketicilerine ulaştırmaktadır. Erikmen Mobilya & Dekorasyon olarak müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemek ve geliştirmekte olan öncü firmamız daima müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede tutar.

Çalışkan İnşaat

Çalışkan inşaat 1985'ten beri mozaik şap, endüstriyel zemin betonu konusundaki deneyimlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktan gurur duyarız. Kaliteli ve teknolojiye önem vererek sürekli ekip ve ekipmanlarını yenileyerek yurt genelinde hizmet veren bir firmadır. Ülke genelinde referansları geniş bir alana yayılmış olan firmamızda yeni çıkan Laser Screed ile beton döküm işi yapmaktadır. Zemin konusunda hassas olan firmamız her teknolojiyi yakalayıp siz müşterilerimize sunmaktan onur duyarız.

Shop Market

Shopmarket, Ticari mekanlarda kullanılan modüler teşhir sistemleri ve mobilyalar ile konutlarda kullanılan giyinme odası sistemleri üzerine üretim ve uygulamalar yapmaktadır. Shopmarket yaklaşık 4200m² kapalı alan içerisinde kullandığı ahşap, paslanmaz ve metal bölümleri ile müşterilerinin taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler sunabilmektedir. Shopmarket kendi tasarımı ve üretimi olan sistemler ile mekan tasarımı ve uygulamaları yapan mimari firmaların üretim ve montaj taleplerini karşılayabilmekte olup, ihtiyaç doğrultusunda projelendirilmiş mekanlara özel üretim ve uygulamalar da yapabilmektedir. Shopmarket, hızlı ve dinamik kadrosu ile sektör içerisinde çalışma prensibiyle güven ve itibar kazanmış, bugün 25 ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

Düğün Hikayeniz

Başlı başına bir heyecandır evlilik. Tarih yaklaştıkça katsayısı artan tatlı bir gerginliktir de aynı zamanda. Öyle ya! Her gün başına gelmiyor insanın. Oysa ne kadar çok dikkat edilmesi gereken husus vardır bilseniz. Gelinler düğünün yapılacağı salona girene kadar gün boyu rahat bir ayakkabı tercih etmelidir mesela. Düğün gecesi giyilecek ayakkabı uzun süre önce satın alınmalı, defalarca ve uzun süreli denenmeli, bütün gece ayak ağrısı çekmek istemiyorsak elbette. Unutmayın ailenizin en yaşlı üyesi en fazla 30 bilemediniz 40 düğünde bulunmuştur. Biz yılda en az 500 çiftin düğününü en önden izliyoruz Fotoğraf ve video konusuna gelince merak etmeyin o zaten bizim işimiz, hallederiz…

Elif Temizlik Hizmetleri

Elif Temizlik, temizlik şirketleri sektöründe 2005 yılından bugüne kaliteli hizmet vermekte olan Elif Temizlik, İnşaat Sonrası Temizlik, Taşınma Öncesi ve Sonrası Temizlik, İş Yeri / Ofis Temizliği, Fabrika Temizliği, Villa / Ev Temizliği, Dış Cephe ve Cam Temizliği, Yat Temizliği, Hastane Temizliği gibi geniş bir yelpazede hem Avrupa Yakası hem Anadolu Yakasında hizmette sınır tanımadan temizlik ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Uzman kadromuz, kaliteli hizmet anlayışımız ve anti bakteriyel temizlik ürünlerimiz ile kalitemizi her zaman yukarıda tutuyoruz. Bu doğrultuda aklınız hiç bir şekilde evinizde ve işinizde kalmayacak.

Emniyet Sigorta

Emniyet Sigorta sigortacılık tecrübesi ve geniş müşteri portföyünden yola çıkarak; sektörde en kaliteli, en uygun sigortacılık hizmetini verebilmek amacıyla kurulmuş bir firmadır. Diğer sigorta şirketlerinden farklı olarak müşterisinin temsilcisi olmayı, sigorta poliçesi satışını değil müşterisinin memnuniyetini esas alan Emniyet Sigorta 17 adet sigorta şirketi ile iş ortaklığı yaparak; kasko, trafik, sağlık, konut gibi sık kullanılan sigorta ürünlerinin yanı sıra; seyahat, nakliyat, ferdi kaza gibi ihtiyaç duyulan farklı birçok sigorta branşında da hizmet sunmaktadır. Müşterisinin her seferinde aynı danışmanla iş takibi yapabilmesine ortam hazırlar. Hasar anında en hızlı desteği verebilecek donanıma sahiptir. Emniyet Sigorta müşterilerine daha kaliteli ve en hızlı şekilde ulaşabilmek için; iletişim bilgilerimiz, hasar anında 7/24 destek hattımız ve internet sitemiz ile sizlere hizmet sunmaktayız.

İlter Su Arıtma

İlter Su Arıtma Türkiye, İstanbul'da yüksek üretim ve stok kapasitesiyle müşterilerine ve müşteri adaylarına kaliteli ve amaca uygun su arıtma hizmetleri vermektedir.

Müşterilerimiz

İlter Web Tasarımın müşterilerini mutlu etmek için çok büyük uğraş verir, siz de mutlu müşterilerimiz arasında yerinizi alabilirsiniz...